Нове

Цікаві факти про панчохи та їх українського виробника № 1

Висловлювання гуру французького стилю Женев’єв Антуан Дарьо: Ноги елегантної жінки повинні бути також добре доглянуті та одягнені, як і вся вона сама — зобов’язує українку, яка вважає себе такою, мати в гардеробі кілька пар таких аксесуарів для різних випадків життя. Сьогодні оновлювати та поповнювати свою колекцію цього одягу нескладно, бо зараз можна купити панчохи в інтернет магазині не виходячи з дому. Розкажемо цікаві факти про ідеальні об’єкти чоловічого фетишизму (© З. Фрейд), українського виробника панчох № 1 та переваги їх офіційного онлайн-торговельного партнера.

А ви знали, що панчохи

Носили ще до нашої ери. В’язали панчохи з козячої та овечої вовни у Стародавній Греції для чоловіків та жінок вищого соціального становища.

В’язали вручну до 1589 року. Після панчохи ткали на верстатах, винайдених англійським священиком Вільямом Лі. Завдяки його технологічній революції у панчох з’явилися шов та ущільнена частина на підошвах.

У Середні віки носили лише чоловіки. Повернула панчохи до жіночого гардероба маркіза де Помпадур. Вона ж перетворила їх на дорогий аксесуар спокуси з найтоншого китайського шовку, мережив, з вкрапленнями в підв’язки перлів, напівдорогоцінного і дорогоцінного каміння. Чоловіки відмовилися від панчох наприкінці 18 століття з появою моди на штани до щиколоток. Але маленьких хлопчиків одягали у панчохи аж до появи колготок.

З НеЙЛону з’явилися 24.10.1939 р. Дав назву матеріалу на честь Нью-Йорка та Лондона його винахідник — Вільям Карозерс. Але під час Другої світової війни, у теплу пору року, жінки, зберігаючи гостро дефіцитні панчохи для особливих випадків, фарбували ноги спеціальним складом і малювали панчоховий шов косметичною фарбою від Макса Фактора.

Стали прозорими у 1946 році. Завдяки цьому в масову моду увійшла процедура депіляції волосся на ногах, яке раніше можна було ховати за непрозорими панчохами.

Були не в моді, але дуже недовго — у 1960-х роках. Міні- та мікроспідниці просто не дозволяли носити панчохи. У 1970-х роках вони повернулися, «сховавшись» під міді та максі спідниці та сукні. Водночас особливим шиком стало надягання панчох під штани та джинси. Цей еротичний «сюрприз» не втратив своєї актуальності й досі.

Новомосковська перлина Дніпропетровської області

Ведучий український, а також виробник шкарпеткових та панчішних виробів, що входить до ТОП-3 європейських, — це Новомосковська трикотажна фабрика. Вона виготовляє капсульну колекцію панчох фабричного бренду — ТМ Giulia, яка має величезний і постійний попит не лише в українок, а й в американок, англійок, німкень, іспанок, а також мешканок Австрії, Прибалтики та Ісландії. Панчохи Giulia ткуться на сучасних італійських та японських верстатах, з турецької та італійської сировини, що фарбується у власній лабораторії фарбування, що єдина має офіційну акредитацію в Україні.

Чому KOLGOT.NET

Інтернет-бутік KOLGOT.NET є першим офіційним та ексклюзивним торговим онлайн-партнером Новомосковської трикотажної фабрики. Купуючи в ньому панчохи та іншу продукцію цього виробника, можна розраховувати на:

  • класичні та нові моделі;
  • преміум якість, сертифіковану за 5 міжнародними стандартами;
  • ціну від виробника (без посередницьких та торгових накруток) + знижки/акції;
  • оперативну обробку замовлення та його перевезення логістом Нова Пошта;
  • при передоплаті карткою — безкоштовну доставку.

У KOLGOT.NET завжди є панчохи преміум-якості за оптимальною ціною, будь-якого розміру і для різних випадків життя.

Нове

Популярне