Головна Шоу-бізнес Стали відомі всі номінанти на премію Оскар

Стали відомі всі номінанти на премію Оскар

100
Світ кінематографа завмер: 22 cічня оголосять номінантів на Оскар

Американська академія кіномистецтв оголосила список номінантів на премію “Оскар”, церемонію транслював телеканал NBC. Трансляція церемонії оголошення повного списку номінантів на головну подію року в кіноіндустрії – “Оскар” 2019 почалася о 15:20 за київським часом.

Претендентів на “Оскар” в 24 категоріях в прямому ефірі оголосили зірки серіалів – Кумейл Нанджіані ( “Кремнієва долина”) і Трейсі Елліс Росс (“Подружки”).

Повний список номінантів на “Оскар” 2019

Кращий фільм року / Best (Motion) Picture

  • Рома
  • Зірка народилася
  • Зелена книга
  • Фаворитка
  • Чорний клановец
  • Влада
  • Чорна Пантера
  • Богемська рапсодія

Кращий режисер / Best Director

  • Альфонсо Куарон – Рома
  • Бредлі Купер – Зірка народилася
  • Спайк Лі – Чорний клановец
  • Йоргос Лантімос – Фаворитка
  • Адам МакКей – Влада
  • Павло Павліковський – Холодна війна

Краща чоловіча роль / Best Actor in a Leading Role

  • Крістіан Бейл – Влада
  • Рамі Малек – Богемська рапсодія
  • Бредлі Купер – Зірка народилася
  • Вігго Мортенсен – Зелена книга
  • Віллем Дефо – Ван Гог. На порозі вічності

Краща чоловіча роль другого плану / Best Actor in a Supporting Role

  • Махершала Алі – Зелена книга
  • Сем Рокуелл – Влада
  • Річард Е. Грант – Чи зможете ви мене пробачити?
  • Сем Елліотт – Зірка народилася
  • Адам Драйвер – Чорний клановец

Краща жіноча роль / Best Actress in a Leading Role

  • Гленн Клоуз – Дружина
  • Леді Гага – Зірка народилася
  • Олівія Колман – Фаворитка
  • Ялицево Апарісіо – Рома
  • Мелісса МакКарті – Чи зможете ви мене пробачити?

Краща жіноча роль другого плану / Best Actress in a Supporting Role

  • Реджина Кінг – Якщо Біл-стріт могла б заговорити
  • Емі Адамс – Влада
  • Рейчел Вайс – Фаворитка
  • Емма Стоун – Фаворитка
  • Марина Де Тавіра – Рома

Кращий оригінальний сценарій / Best Original Screenplay

  • Фаворитка
  • Щоденник пастиря
  • Зелена книга
  • Рома
  • Влада

Кращий анімаційний повнометражний фільм / Best Animated Feature

  • Людина-павук: Через всесвіти
  • Мірай з майбутнього
  • Ральф проти інтернету
  • Суперсімейка 2
  • Острів собак

Краща музика до фільму / Best Original Score

  • Чорний клановец
  • Якщо Біл-стріт могла б заговорити
  • Мері Поппінс повертається
  • Чорна Пантера
  • Острів собак

Краща операторська робота / Best Cinematography

  • Рома
  • Зірка народилася
  • Фаворитка
  • Холодна війна
  • Робота без авторства

Краще зведення звуку / Best Sound Mixing

  • Зірка народилася
  • Людина на Місяці
  • Рома
  • Чорна Пантера
  • Богемська рапсодія

Кращий дизайн костюмів / Best Costume Design

  • Фаворитка
  • Мері Поппінс повертається
  • Чорна Пантера
  • Дві королеви
  • Балада Бастера Скраггс

Кращий звуковий монтаж / Best Sound Editing

  • Людина на Місяці
  • Тихе місце
  • Чорна Пантера
  • Рома
  • Богемська рапсодія

Кращий грим і зачіски / Best Makeup and Hairstyling

  • Влада
  • Дві королеви
  • На кордоні світів

Краща пісня / Best Original Song

  • Shallow – Зірка народилася
  • All the Stars – Чорна пантера
  • I’ll Fight – RBG
  • The Place Where Lost Things Go – Мері Поппінс повертається
  • A Cowboy Trades His Spurs For Wings – Балада Бастера Скраггс

Кращий адаптований сценарій / Best Adapted Screenplay

  • Чорний клановец
  • Якщо Біл-стріт могла б заговорити
  • Чи зможете ви мене пробачити?
  • Зірка народилася
  • Балада Бастера Скраггс

Кращий фільм на іноземній мові / Best Foreign Language Film

  • Рома
  • Холодна війна
  • Магазинні злодюжки
  • Капернаум
  • Робота без авторства

Кращі візуальні ефекти / Best Visual Effects

  • Месники: Війна нескінченності
  • Крістофер Робін
  • Першому гравцеві приготуватися
  • Людина на Місяці
  • Хан Соло: Зоряні війни. історії

Кращий документальний повнометражний фільм / Best Documentary – Feature

  • Округ Хейл вранці і ввечері
  • RBG
  • Minding the Gap
  • Вільний підйом поодинці / Free Solo
  • Про батьків і синів

Краща робота художника-постановника / Best Production Design

  • Фаворитка
  • Чорна Пантера
  • Мері Поппінс повертається
  • Людина на Місяці
  • Рома

Кращий монтаж / Best Film Editing

  • Влада
  • Фаворитка
  • Чорний клановец
  • Богемська рапсодія
  • Зелена книга

Після офіційної номінації номінантів (8 в категорії «Кращий фільм» і 5 в інших категоріях) проводиться другий етап голосування, в ході якого члени Американської кіноакадемії будуть висувати переможців до 19 лютого. 91-я церемонія нагородження Академії відбудеться 24 лютого 2019 року в Dolby Theatre (Голлівуд, Лос-Анджелес).

Завантажити більше в Шоу-бізнес

Дивіться ще

Мер’єм Узерлі опублікувала душевний знімок

Мер’єм Узерлі, яка так і залишилася для українських телеглядачів Роксоланою, пережив…