Проблему здоров’я людей з надмірною вагою вивчали вчені з Бірмінгемського університету в Британії. Вони обстежили 3,5 мільйона людей з 1995 по 2015 рік і прийшли до думки, що зайва вага людини не завжди негативно впливає на здоров’я. Про це повідомляє www.trserial.net.ua, посилаючись на “Навколо світу”.
Найчастіше на здоров’я людини впливає його пасивний образ життя при ожирінні. Люди із зайвою вагою перестають з’єднання являтися в общественных місцях, проводять вихідні, не виходячи з дому, беруть з собою на роботу вже готові обіди і воліють їсти прямо на робочому місці. Активність таких людей зменшується, а відповідно підвищується ризик розвитку серцевої недостатності, інсульту, діабету. Тому вчені та медики найчастіше радять пышкам не розслаблятися, займатися спортом, правильно харчуватися, відмовитися від куріння і алкоголю.
Учені також прийшли до висновку, що на здоров’я людини впливає не тільки скільки зайвого жиру на ньому, але і ті де він накопичується. Так, учені считают, що люди, у яких жир розподілений рівномірно по всіх частинах тіла, менше піддаються ризику захворювань, ніж ті, у яких жир скаплевается в середній частині тіла. Все ж експерти считают, що не варто зациклюватися на тому, що ви побачили в дзеркалі або на вагах, а завжди і при будь-якому вазі вести активний спосіб життя.